Lodges Du Fort Lodge Arthur 4 A 8 Personnes

Belangrijkste voorzieningen

  • 80 m²

Locatie

    Lodges Du Fort Lodge Arthur 4 A 8 Personnes Barraux van 80 m² biedt uitzicht op de tuin en ligt op 25 minuten wandelen vanaf Super U. Bij dit appartement is Wi-Fi en een privéparkeerplaats beschikbaar.

    Gasten van het 2-badkamer appartement kunnen het centrum van Barraux bereiken met een wandeling van 5 minuten en het Fort Barraux bezoeken, op 700 meter ervandaan. Het Musée Bayard bevindt zich op 3 km van Lodges Du Fort Lodge Arthur 4 A 8 Personnes, terwijl Barraux - Cimetiere busstation een paar momenten van het pand ligt. De accommodatie is binnen 15 minuten rjden weg van de Moulin à Papier de la Tourne genesteld.

    Het appartement biedt gasten een patio en een zitruimte, evenals modern comfort zoals airconditioning. Deze accommodatie is uitgerust met een badkamer met een haardroger en badlakens. Daarnaast vindt u er een inloopdouche en een apart toilet.

    Voor degenen die liever hun eigen maaltijden koken, heeft Lodges Du Fort Lodge Arthur 4 A 8 Personnes zelfvoorzienende faciliteiten zoals een waterkoker, een koelkast en een oven. Gasten kunnen ook wandelen proberen om actief te blijven.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 05:00 tot 11:00
    Licentienummer92519028200010

    Kameropties bij Lodges Du Fort Lodge Arthur 4 A 8 Personnes Barraux

    Het appartement biedt gasten een patio en een zitruimte, evenals modern comfort zoals airconditioning. Deze accommodatie is uitgerust met een badkamer met een haardroger en badlakens. Daarnaast vindt u er een inloopdouche en een apart toilet.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Lodges Du Fort Lodge Arthur 4 A 8 Personnes Barraux Restaurant foto Lodges Du Fort Lodge Arthur 4 A 8 Personnes Barraux Voorzieningen foto Lodges Du Fort Lodge Arthur 4 A 8 Personnes Barraux Toiletten foto Lodges Du Fort Lodge Arthur 4 A 8 Personnes Barraux Kamer foto Lodges Du Fort Lodge Arthur 4 A 8 Personnes Barraux Voorzieningen foto Lodges Du Fort Lodge Arthur 4 A 8 Personnes Barraux Voorzieningen foto Lodges Du Fort Lodge Arthur 4 A 8 Personnes Barraux Buitenkant foto Lodges Du Fort Lodge Arthur 4 A 8 Personnes Barraux Kamer foto Lodges Du Fort Lodge Arthur 4 A 8 Personnes Barraux Faciliteiten foto Lodges Du Fort Lodge Arthur 4 A 8 Personnes Barraux Interieur foto
    Appartement met Drie Slaapkamers

    Grootte: 80 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Lodges Du Fort Lodge Arthur 4 A 8 Personnes Barraux

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Lodges Du Fort Lodge Arthur 4 A 8 Personnes Barraux

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Lodges Du Fort Lodge Arthur 4 A 8 Personnes?
      Lodges Du Fort Lodge Arthur 4 A 8 Personnes heeft een oppervlakte van 80 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Lodges Du Fort Lodge Arthur 4 A 8 Personnes Barraux